DRUHY DĚLENÝCH KLIMATIZACÍ A JEJICH POUŽITÍ

NÁSTĚNNÉ JEDNOTKY

Nejčastější kombinace připojení 1 vnitřní jednotky na 1 jednotku venkovní. Široká nabídka sérií se vždy přizpůsobí různým typům interiéru a Vašim požadavkům. Jsou určeny pro chlazení a topení v různých výkonech. Některé z modelů mají integrovaný Wi-Fi modul, který Vám umožní pohodlné ovládání přes chytrý telefon nebo tablet.

KONZOLOVÉ JEDNOTKY

Mohou být instalovány na zeď, jako nástěnné jednotky nebo na podlahu, podobně jako běžné radiátory. Design těchto jednotek umožňuje výstup vzduchu dvěma směry pro optimalizaci provozu v režimech chlazení / topení. Tyto jednotky jsou vybaveny Wi-Fi modulem pro pohodlné ovládání přes chytrý telefon nebo tablet a nástěnným ovladačem s týdenním časovačem. Tyto jednotky zároveň disponují všemi standardními funkcemi jako nástěnné jednotky.

MULTI SYSTÉMY A HIGH POWER MULTI SYSTÉMY

Nabízejí řešení pro připojení 1 až 9 vnitřních jednotek na 1 jednotku venkovní. Široká nabídka vnitřních jednotek se přizpůsobí různým typům interiéru nebo použití. Nástěnné / kazetové / podstropně-parapetní / kanálové a konzolové vnitřní jednotky jsou určeny pro chlazení a topení v různých výkonech.

TOWER JEDNOTKY

Nabízejí jedinečné řešení pro všechny, kteří chtějí dosáhnout příjemného klimatu ve větších prostorách, jako jsou restaurace, zasedací místnosti apod. Elegantní provedení s důrazem na detail. LED displej je ukryt pod čelním panelem, který následně prosvěcuje. Klimatizace má integrovaný Wi-Fi modul, který Vám umožní pohodlné ovládání přes chytrý telefon nebo tablet.

KAZETOVÉ JEDNOTKY

Jsou určeny pro instalace do snížených stropů / podhledů. Jednotky mají rozměr 596 x 596mm, 840 x 840mm a 910 x 910mm. Čtyři výstupy vzduchu zajišťují rovnoměrné promíchání vzduchu v místnosti s možností nastavení pozice lamel. Samozřejmostí jsou antikorozní vlastnosti výměníků a funkce autorestart. Nabízí se možnost ovládání standardním dálkovým nebo komfortním nástěnným ovladačem. Kazetové vnitřní jednotky nabízíme v různých výkonech chlazení a topení.

PODSTROPNĚ-PARAPETNÍ JEDNOTKY

Představují ideální klimatizační zařízení pro obchody, kde je potřeba místo na stěnách a strop je volný. Mohou být instalovány i ve svislé poloze v pozici radiátorů. Samozřejmostí jsou antikorozní vlastnosti výměníků a funkce autorestart. Nabízí se možnost ovládání standardním dálkovým ovladačem nebo komfortním nástěnným ovladačem. Podstropně-parapetní vnitřní jednotky nabízíme v různých výkonech chlazení a topení.

KANÁLOVÉ JEDNOTKY

Ideální klimatizační zařízení pro haly, dílny a větší místnosti. Díky silnému výkonu je zajištěno mohutné proudění vzduchu z jednotky. Vzduch se tak dostane i do těch nejvzdálenějších koutů. Nabízí se možnost ovládání standardním dálkovým ovladačem nebo komfortním nástěnným ovladačem. Samozřejmostí jsou antikorozní vlastnosti výměníků a funkce autorestart. Kanálové vnitřní jednotky nabízíme v různých výkonech chlazení a topení.


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná