MultiSplit - sestavy - Servisní kontrola - Servisní kontrola na 3 roky

Multisplit představuje řešení klimatizace, při kterém na jednu venkovní jednotku jsou napojeny dvě nebo více vnitřních zařízení (většinou 2, 4, 3 - 8 jednotek). Tento druh řešení je pro vás vhodný v případě, že potřebujete zapojit více místností v bytě nebo rodinném domě či kanceláři.

Provozní náklady jsou nižší než v případě monosplit klimatizací. Vnitřní klimatizační jednotky se dají samostatně ovládat s dálkovým ovladačem. Další výhodou je i fakt, že v rámci multisplit kombinací se dají propojit nástěnné, parapetní, kazetové, flexi, podstropní či kanálové jednotky.

Hledáte-li účinné řešení pro klimatizování svého rodinného domu, nepřehlédněte multisplitové a splitové klimatizace MULTI VARIABLE. Tato série slibuje flexibilní připojení až 5 vnitřních jednotek na 1 venkovní jednotku. Široká nabídka výkonů se snadno přizpůsobí každému projektu.

Nabídka vnitřních jednotek řady MULTI VARIABLE je velmi bohatá, zařízení tak najdou své místo nejen v rodinných domech, ale i v kancelářích či jiných menších provozovnách. Vybírat totiž můžete až ze 6 typů vnitřních split jednotek.

Nástěnné jednotky nabízíme ve dvou designových variantách – FOCUS a SPECTRUM. Série FOCUS nabízí především tiché a ekonomické řešení, série SPECTRUM pak design dovedený k dokonalosti a mnoho pokročilých funkcí. Potřebujete-li ušetřit místo a hledáte variabilnější možnosti instalace, prohlédněte si řadu podstropně-parapetních a konzolových vnitřních jednotek. Kazetové a kanálové split klimatizace pak nabízí nejen téměř neviditelné řešení, které splývá se stropem, ale i rovnoměrné proudění vzduchu v místnosti.