Naší hlavní předností je nabídka kvalitních produktů za příznivé ceny. Poměr výkon-cena-kvalita je pro nás zásadní. Máme široký sortiment výrobků s velmi dobrou skladovou dostupností po celý rok. Klademe důraz na prodejní i poprodejní služby, rychlou distribuci náhradních dílů, flexibilní technickou podporu a rovněž zajišťujeme technická a obchodní školení. Cílem značky SINCLAIR je přinést pohodlí do života lidí naší modré planety a zároveň chránit životní prostředí. Díky velké pozornosti věnované výzkumu, vývoji, výrobě a testování dosáhly výrobky SINCLAIR vysoké úrovně kvality a spolehlivosti.

Pokud se rozhodnete pro nákup výrobku značky SINCLAIR, získáte tím nejen kvalitní produkt pro pohodlí Vašeho domova nebo pro profesionální aplikace, ale získáte i partnera pro dlouhou životnost Vašeho zařízení.

Right direction

VÝBĚR KLIMATIZACE

VÝBĚR KLIMATIZACE

SGG

Dělenou klimatizaci vybírejte a plánujte nejlépe po dokončení hrubé stavby nebo před rekonstrukcí. Dodatečná instalace klimatizace je vždy náročnější. Před nákupem doporučujeme oslovit odborníka pro oblast chladicí techniky nebo projektanta. Pomůže Vám s výběrem tak, aby Vám klimatizace po celou dobu své životnosti sloužila k Vaší spokojenosti, nebyla přetěžována nebo naopak předimenzována. Ušetříte si spoustu komplikací s nedostatečným chladicím výkonem nebo častým vypínáním. Dále doporučujeme pravidelný uživatelský i odborný servis, který výrazně prodlouží životnost klimatizace.


KLIMATIZACI SI CHCI VYBRAT SÁM

Pokud klimatizaci koupíte dříve, než se poradíte s odborníkem, je základem porovnat plochu místnosti, ve které chcete klimatizaci používat, s plochou, která je doporučena výrobcem. U dělených klimatizací SINCLAIR jsou doporučené plochy místnosti od 20 do 110m2 podle druhu a výkonu. Vždy počítáme se standardní výškou stropu 2,7m. Například pro plochu 25m2 je vhodný model s chladicím výkonem 2,6kW, ale pokud má Vaše místnost například v panelovém domě plochu 25m2, je orientovaná na J / JV / JZ, okno v místnosti má plochu 5m2 bez vnitřních žaluzií, v místnosti bývají nejčastěji dvě osoby, spotřebiče produkující teplo jako jsou televizor, počítač a světlo, tak je vždy vhodné zvolit výkonnější model.


Ke stažení