Firma Ivo Tomeček

Firma Ivo Tomeček je na trhu bezmála 30 let. Provádíme revize technických systémů, zejména odborné revize plynu, elektroinstalace, klimatizace, hromosvodů, vše dle zákonných předpisů ČR.

Kancelář: Ke Skalce 261/17, 708 00 Ostrava – Poruba

Telefon:+420 603 109 560

E-mail: ivotom@seznam.cz

E-shop: www.plynovekotle-klimatizace.cz

Web: www.inspektor-nemovitosti-ostrava.cz

Facebook: facebook.com/Inspektor-nemovitosti

 

Naše specializace

KLIMATIZACE

Skvělý výkon a snadné ovládání. Nová ekologická chladiva, wifi ovládání nebo odvod kondenzátu na obě strany. Vyberte si klimatizaci Hisense nebo Sinclair nebo jiné z naší aktuální nabídky. Získáte výkonné jednotky do bytů, domů i komerčních prostor v typech Easy, Energy či Comfort s LED displejem a zjednodušenou instalací.

U klimatizací Sinclair se můžete těšit na funkci I FEEL, která přizpůsobí rychlost ventilátoru požadované teplotě a zároveň spoří energii. Nebo na funkci HEALTH/PLASMATEC, díky které klimatizace generuje ionty čistící vzduch od částeček prachu, neutralizují pachy a snižují množství bakterií.

KLIMATIZACE – TEPELNÁ ČERPADLA

Nízkoenergetický dům. Řešením pro pasivní domy je tepelné čerpadlo, popř. rekuperace. Zajistí úsporné vytápění, ohřev vody, větrání či chlazení. Moderní technologie čerpadel se vyznačují jednoduchým ovládáním, časovým a energeticky úsporným chodem. Nabízíme poradenství, pomůžeme vám podat žádost o dotaci na tepelné čerpadlo v programu Nová zelená úsporám. Jsme certifikovaná firma pro instalaci, servis a revizi tepelných čerpadel různých typů a výrobců.

Provádíme montáže, revize a servis klimatizačních jednotek split (všech značek a zejména Sinclair,
Baxi, D.Dietrich, Wiesmann). V případě potřeby je opravujeme, čistíme a doplňujeme chladicí medium. Působíme zejména v okolí Ostravy, Olomouce, Opavy, Hlučína, Bohumína, Havířova, Rožnova, Valašského Meziříčí a další měst Moravskoslezského a Olomouckého kraje.

PLYNOVÉ KOTLE

Nejmodernější jednotky s úsporou energie. Nízké provozní náklady až o 35 % ve srovnání s běžně používanými kotly, mikroprocesorový elektronický modul nebo autodiagnostická jednotka s identifikací poruch. To jsou plynové kotle Beretta, Baxi, Immergas, Wiesmann, které vám namontujeme a provedeme i následný servis.Užijte si doma tepelný komfort se závěsnými plynovými kotly turbo s nuceným odtahem spalin nebo s kondenzačními jednotkami – třeba v kombinaci s ohřevem TUV a vestavěným zásobníkem.

INSPEKCE NEMOVITOSTÍ

Provedeme technickou prohlídku nemovitost za účelem zjištění jejího technického stavu a zjistíme případné vady tak, abynáš klient nekoupil, tolik pověstného „zajíce v pytli“ a aby věděl, co vlastně kupuje.Inspekce nemovitostije vhodná pro všechny strany realitního obchodu tzn. kupujícího i prodávajícího. Inspekce nemovitostí prováděné v posledních letech kultivujínáš realitní trh.